Najpierw seks z prezerwatywą potem bez - czy jest możliwa ciąża?

Witam! Uprawialiśmy seks z moją dziewczyną - najpierw chwilkę (minutkę) bez (do wytrysku nie doszło), potem założyłem i oboje doszliśmy. Chcieliśmy więcej, a że nie mieliśmy już gumek potem postanowiliśmy pokochać się bez (po jakiś 10 min). Swojego członka po ostatnim wytrysku w gumce nie obmyłem i zaczęliśmy się kochać również niedługi czas bez zabezpieczenia, ona doszła, ja nie dostałem wytrysku. I tu moje pytanie - jaka jest szansa na to, że moja dziewczyna zaszła w ciążę i czy jeśli jutro kupilibyśmy test ciążowy zadziałałby on (tzn. czy można od razu po następnym dniu to wykryć - tak wiem, że nie jest to pewny wynik). Proszę o w miarę szybką odpowiedź, gdyż jest to naprawdę ważne. Pozdrawiam

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie!
Nawet jeżeli nie dojdzie do wytrysku możliwe jest  zajście w ciążę poprzez preejakulat. Wydziela się on podczas pobudzenia seksualnego. Może on zawierać dostateczną ilość plemników aby doszło do zapłodnienia.

Ponadto w tym przypadku nasienie mogło pozostać w cewce moczowej oraz pod napletkiem. Również w taki sposób może dojść do zapłodnienia.
Test ciążowy można wykonać najwcześniej 10-14 dni po stosunku. W przypadku wyniku negatywnego należy go powtórzyć po tygodniu. Wcześniej można oznaczyć poziom hCG we krwi.
Jego wynik jest wiarygodny po 7-10 dniach od zapłodnienia.

Pozdrawiam