Najpierw z prezerwatywą, później bez

Witam! Mam takie pytanie a mianowicie współżyliśmy z narzeczonym 4.03.2011 doszedł we mnie w prezerwatywie, a później jakieś 10 min później wszedł we mnie bez prezerwatywy (ale później nie było już wytrysku) tylko ze zastanawia mnie czy te plemniki gdzieś tam się nie schowały np. w cewce moczowej i jak wszedł we mnie to czy one mogły przedostać się do mnie? Czy raczej prezerwatywa zadziałała wcześniej i powymierały te plemniki? Dodam, że mój chłopak powycierał penisa... Czy jest jakaś szansa na to ze będę w ciąży? Ostatnio okres miałam 13lutego i mam go co 34 dni i z moich obliczeń wychodzi, że miałam jak najbardziej dni płodne. Pozdrawiam

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,

Do współżycia doszło 20 dnia cyklu. W przypadku 34 dniowych cykli dni płodne przypadają pomiędzy 14 a 23 dniem cyklu. Zatem do stosunku doszło podczas dni płodnych.
Plemniki mogły przetrwać w cewce moczowej lub pod napletkiem. Dlatego istnieje możliwość, że zaszła Pani w ciążę.  Po około 10-14 dniach od stosunku należy wykonać test ciążowy.
Pozdrawiam