Czy 6 dni po stosunku są widoczne objawy ciąży?

Witam,
6 dni temu wszedł we mnie chłopak na jakieś 10-15 minut, bez gumki, oczywiście nie miał wytrysku, ale mogło mu coś ulecieć. Boli mnie głowa, jest mi niedobrze.

Jakie są szanse, że zaszłam w ciążę? Za kilka dni idę do ginekologa upewnić się, czy jest wszystko ok. Czy jest jakiś sposób, żeby zapobiec ciąży na tę chwilę?

Witam serdecznie,
w tej sytuacji mogło dojść do kontaktu z preejakulatem, który zawiera dostateczną ilość plemników, aby doszło do zapłodnienia.
Jednak w Pani przypadku objawy nie mają związku z ciążą, bo jest na nie za wcześnie. Oczywiście niewykluczone, że zaszła Pani w ciążę.
Wizyta u ginekologa pozwoli na rozwianie wątpliwości. Na antykoncepcję postkoitalną, czyli tabletkę po stosunku jest już za późno.
Pozdrawiam