Obliczanie dnia zapłodnienia

Witam. Ostatnia miesiaczke mialam 20-08-2013.termin porodu mam wyznaczony na 10-06-2014. Okres mialam zawsze tydzien wczesniej lub tydzien pozniej.chcialabym wiedziec jak to jest z dniami plodnymi bo jak wpisuje w kalendarzyk to wychodzi mi ze zaplodnienie mialo miejsce 2 wrzesnia ale to jest niemozliwe. Prosze o pomoc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Prawdopodobny okres poczęcia wg daty porodu to 14-20.09.2013 r. Prawdopodobny okres poczęcia wg daty ostatniej miesiączki to 30.08.2013 r. - 05.09.2013 r. Rozbieżność wynika z nieregularności miesiączek.