Zajście w ciążę na kilka dni przed planowaną miesiączką

Witam mam kilka nurtujacych mnie pytan . Po 1 czy jest mozliwosc zajscia w ciaze kilka dni przed spodziewana miesiaczka ? Om mialam 20-08-2013 byla normalne 6 dni jak zawsze jednak nie mam regularnych miesiaczek I 18-11-2013 usg pokazalo 11tc I date porodu na 10-06-2014 chodzi mi o to ze jesli zaplodnienie mialo miejsce miedzy 14-20-09-2013 r to czy mozliwe jest przesuniecie dni plodnych?jechalam wtedy do holandi chce ustalic date zaplodnienia mniej wiecej. Prosze o konkretna odpowiedz

Witam serdecznie. Przesunięcie dni płodnych jest możliwe ponieważ Pani cykle są dość nieregularne.