Wyznaczenie terminu porodu a stosunek przed miesiączką

Witam ja znow z tym samym problemem... stosunek mialam 8-09-2013 potem przerwa kilka dni I od 13-09-2013 praktycznie codziennii na pierwszym usg wyznaczono mi termin porodu na 26-06-2014 I 7ti 3 d ciazy podczas usg w 10 tyg lekarz wyznaczyl termin na 10-06-2014r. Miesiaczke ostatnia mialam 20-08-2013. Ale nie mialam regularnie.i tu moje pytanie .sprawdzam I wyliczam I data zaplodnienia wychodzi mi na 14-20wrzesnia czy mozliwe jest zajescie w ciaze przed spodziewana kolejna miesiaczka ?

W ciążę zachodzi się w połowie cyklu miesiączkowego w czasie owulacji czyli w około 2 tygodnie od krwawienia miesiączkowego (przy regularnych cyklach 28 dniowych).