Obliczanie wieku płodu a USG

Witam. ostatnią miesiączke miałam 2 stycznia, a przytulanie z mężem było 13 i 15 stycznia wcześniej nic. Lekarz określił moją ciąże na 7 tydzień ale z moich obliczeń to 4 i w trakcie USG lekarz nie widział nic prócz pęcherzyka. skierował mnie do szpitala tam zrobiono mi USG dopochwowe i to wskazało ciąże 4 tyg.i 6 dni kazano mi zrobić badanie bhcg KTÓRE odebrałam i wynik to 18430.00mlU/ml czy jest szansa aby wszytko było dobrze i wkońcu zobacze swoje wyczekane dzieciątko ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podany wynik badania może odpowiadać 5-6 tygodniowi ciąży. Z podanym wynikiem badania proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.