Obniżenie wysokości mk na l4/l5/s1 z cechami odwodnienia
Witam, proszę o interpretacje MR l-s. Obniżenie wysokości mk na l4/l5/s1 z cechami odwodnienia. L4/l5 centralna przepuklina mk modeluje pow. worka oponowego i nasady korzeni. L5/s1 central centralnolewoboczna przepuklina modeluje worek oponowy i ogranicza światło zachyłka kanału kręgowego. Mam bardzo napięte mięśnie plecow, leczenie zachowawcze i fizykoterapia nie przynoszą efektów. Leczę się od 7mcy, obj laseguea 50°, mrowienie nogi, zaburzenia w oddawaniu moczu. Jestem na sterydach i NLPZ.

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Sugeruję wizytę u ortopedy. Możliwe, że konieczne będzie leczenie operacyjne.
Pozdrawiam.