Obniżone leukocyty, neutrocyty i limfocyty

Witam, w ostatnich dniach pomyślałem że wykonam podstawowe badania krwi (cukier, cholesterol, mocz, morfologia). W badaniach prawie wszystko wyszło w normie. Mam tylko obniżone leukocyty (3,5 zakres 4-10). W rozdziale autonomicznym wszystkie procentowe rozdziały wyszły w normie ( mniej więcej po środku norm), jednak jednostkowe niektóry wyszły lekko obniżone. Neutrocyty (1,89 norma 2,5-5), Limfocyty (1,21 norma 1,5-3,5), Bazocyty 0,00 (norma 0,02-0,1). Ogólnie dobrze się czuję, rzadko boli mnie głowa, mam tylko lekki gęsty katar (który według Pani w aptece będzie od kaloryferów i grzybów/pleśni w nim). Jest się czym martwić, czy spokojnie za jakiś czas powtórzyć badanie? Jestem HDK, i nigdy nie miałem problemów z oddawaniem krwi.

Może okresowe obniżenie odporności, może po lekach Obniżenie ilości krwinek białych , miernego stopnia, do kontroli za jakiś czas; Jakie inne niepokojące objawy, Jaki stan ogólny, jak kręgosłup, czy występują żylaki, obrzęki stawów ? Jakie inne schorzenia ; leczenia; sprawność, aktywność zawodowa, stan fizyczny i psychiczny; Konieczna pełna konsultacja, wywiad, badanie, analiza wyników badań, inne obciążenia chorobowe i stosowane leki. Ważny też nastrój i sen.. Wszystko zależy od przypadku konkretnego Pacjenta;
Konieczna pełna konsultacja, wywiad, badanie, analiza wyników badań, inne . Pełna ocena stanu Pacjenta! obciążenia chorobowe wyniki badań, stosowane leki. Pozdrawiam