Obniżony bark a asymetria

Witam. Od dziecka byłem informowany na bilansach, że mój prawy bark jest opuszczony, jednak żadnego zalecenia nie dostawałem. W chwili obecnej moje lewe dolne żebro lekko wystaje, na tyle, że asymetria jest widoczna, a od kilku dni zacząłem zauważać, że dwa górne lewe żebra są lekko zapadnięte. W tym momencie odczuwam ból, jednak najgorzej jest przy próbach zaśnięcia. Z dnia na dzień coraz bardziej mi to doskwiera. Czy rehabilitacja w wieku 20 lat coś tutaj pomoże?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję koniecznie udać się do lekarza ortopedy. Po bezpośrednim badaniu oraz wykonanych badaniach dodatkowych będzie można określić najbardziej odpowiednie postępowanie.