Obniżony poziom limfcytów a senność

Co oznaczaja obnizone limfocyty% mialam 15,1 (norma od 20-45) i lekko podwyzszone neutrofile% - 76,5( norma od 45-75) Tydzien wczesniej mialam robiona morfologie i wyniki byly w porzadku,tzn lymp% 26,6 i neut% 59,3 I niepoki mnie wzrost plt gdyz w wczesniejszym badaniu mialam 291 a tydzien pozniej 327. Caly czas jest w normie (130-400) jednak niepokoi mnie to. Doddam ze od pewnego czasu jestem zmeczona,senna,ciagle spie i mam problemy z zoladkiem-czekam na wynik histologi i histopatologii

Aleksander Ropielewski

Taki obraz badania morfologii krwii może występować w przebiegu zakażeń wirusowych. Więcej mógłbym powiedzieć po przeprowadzeniu badania i uszczegółowieniu wywiadu lekarskiego. Wyniki nie budzą niepokoju, jednak jeżeli złe samopoczucie będzie się utrzymywać wskazany kontakt z lekarzem.