Obrzęk i ból łydki po biegu

Po biegu 17 maja bolała mnie łydka, poszłam na SOR, zrobiono rtg, nic nie wyszło-zalecono odpocząć.Po 3 tyg.poszłam do fizjoterap,który rozmasował łydkę,po kilku dniach wyszła w środku żyła w której pod wpływem nacisku widać było płyn, przestałam masować, ból się pogorszył, USG łydki( drobne zmiany obrzęk-wysiękowe w mięśniu płaszcz, reszta o.k), usg Doppler wyklucza zakrzepicę.Od 2 tyg. mam problem z oddechem,badania nic nie wykazały,rtg klatki, didimery, tropolina o.k.CO TO JEST?PROSZE O POMOC

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu wszystkich już wykonanych badań będzie można coś więcej powiedzieć. Bez badania lekarskiego ciężko jest się wypowiedzieć.