Spuchnięta łydka od ponad 3. tygodni i ból w kolanie

Dzień Dobry.Mam od ponad 3 tyg spuchniętą łydkę,ból,teraz ten ból jest też w kolanie i jest spuchnięta najbardziej wieczorem.Przy łydce lewej jest obrzęk,spuchnięte,i miękkie jakby woda druga noga łydka jest płaska,czy faktycznie w łydce może być woda,nieprzechodzi opuchlizna po odpoczynku,po nocce,chciałam skierowanie do reumatologa ale nie dostałam,a od chirurga dostałam na usg doppler,zakrzepice żył mówił że raczej wyklucza,na skierowaniu pisze podejrzenie zapalenie żył.Co mogę jeszcze zrobić

Opisywane zmiany mogą odpowiadać zakrzepicy żył głębokich wtedy konieczne jest pilne leczenie p/zakrzepowe. Czy w ostatnim czasie pozostawała Pani przez dłuższy czas w pozycji siedzącej? Czy miała Pani w ostatnim czasie jakąś operację? Czy w rodzinie występowała zakrzepica? Czy przyjmuje Pani doustne środki antykoncepcyjne? Czy przyjmuje Pani sterydy? Czy miała Pani uraz łydki? Czy ból zmniejsza się po odpoczynku?Czy ból pojawia się po przejściu tej samej odległości? Czy boli Panią udo, pośladki lub biodro? Czy miała Pani kiedykolwiek trudno gojące się owrzodzenia na skóry? Czy pojawił się obrzęk z tyłu kolana zanim wystąpił ból łydki? Co Pani robiła w momencie gdy pojawił się ból łydki? Konieczne jest sprecyzowanie wywiadu chorobowego, dokładne badanie fizykalne i ewentualne rozszerzenie diagnostyki. Proszę zająć się niezwłocznie przedstawionym problemem.