Zapytaj lekarza

7 3 6 , 2 2 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ból łydki i ręki a implant antykoncepcyjny

od 3 dni pobolewa mnie lewa łydka , ból nie jest ciągły, pojawia się poboli chwilę i znika ( nie mam opuchlizny ) nie ma określonych sytuacji czy czynności którę wywołują ból , między czasie zaboli inna część ciała np ręka , nosiłam implanta antykoncepcyjnego i jestem palaczem . Implanta wyciągłam ze względu że po nim miałam zła cerę i problem z miesiączką , Boję się ze mogę mieć zakrzepice ale u mnie w rodzinie nik nie miał z tym problemu i mam zdiagnozowaną nerwice
KOBIETA ponad rok temu

Trening na zdrowy kręgosłup

Coraz więcej osób zmaga się z wadami postawy. Wszystko przez siedzący tryb życia. Jeździmy samochodem, potem pracujemy przed komputerem, a nasze plecy cierpią. Sprawdź, jakie ćwiczenia wzmocnią kręgosłup.

Witam!
Na zakrzepicę żył głębokich wskazują takie objawy jak: ból, tkliwość palpacyjna kończyny, obrzęk, zaczerwienienie skóry, nadmierne ucieplenie lub gorączka. Ból który po chwili zanika raczej nie jest objawem zakrzepicy, nie mniej jednak gdyby pojawiły się któreś z podanych powyżej objawów proszę niezwłocznie zgłosić się do lekarza.

Rezydentka w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy