Obrzęk i ból piersi po operacji

Jestem po operacji raka piersi -19 03 13 .Usunieto guz.Radioterapia trwala26 dni i skonczyla09 06 13 .Obecnie przyjmujeEtruzil2,5mg.Piers caly czas jest obrzeknieta i cieplejsza niz druga,bolesna zwlaszcza przy obracaniu sie na boki Lekarz mowi ze nic nie mozna zrobic trzeba czekac,denerwoje sie.Cz y jest to normalne czy mozna cos zrobic .Bardzo prosze o rade

Witam , zbyt mało danych (wielkość guza , przebieg operacji i jej efekt, dawka napromieniania) abym mógł napisać coś konkretnego , ale jeśli lekarz prowadzący tak mówi - to bym Mu wierzył. zż