Obrzęk i bóle piersi, krwawienia jasną krwią a możliwość ciąży

Witam. Od wtorku mam okres. Delikatne krwawienie jasną krwią, ale dziś zauważyłam że krew zrobiła się ciemniejsza i gdy poszłam się umyć "wyleciały" 3 duże skrzepy ok 4cm. Dodatkowo od 2 tygodni bolą mnie piersi i choć okres się zaczął nie przestały a temperatura utrzymuje się na poziomie 36.7-37.2. Trochę nie to martwi. Test ciążowy robiłam ale wyszedł negatywny.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję dla pewności wykonać badanie beta hcg z krwi oraz udać się do ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.