Obrzęk i swędzenie okolic palców u stóp

Od 2-3 tygodni mam problem z palcami u stóp(nie wszystkimi), poniżej paznokcia są, czerwonawe skóra jest jakby naciągnięta i lekko obrzęknięta, występuje nieznośne swędzenie ale nie przez cały dzień, nie ma żadnych krostek itp, czytalam że to mogą być odmroziny, te palce które swędzą podczas brania prysznica robią się sinawe w tych miejscach i od spodu też. Co mogę zrobić sama zanim pójdę do lekarza o ile taka wizyta jest konieczna.

Lek. Tomasz Budlewski

Tak proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie zalecenia lub odpowiednie dalsze badania. być może konieczna będzie wizyta u reumatologa.