Obrzęk i zgrubienie nad wargą

Witam, Od wczoraj czułam zgrubienie nad wargą i dziś z rana pojawił się obrzęk. Połowa górnej wargi jest spuchnięta i opada. Muszę zaznaczyć, że ostatnio puchły mi również kolana (wyskakiwały takie kulki, jak wiśnia i bardzo spędziało). Jestem po przeziebieniu, może to jest powiązane ? Muszę dodać, że nie mam jednej nerki, jestem po nowotworze. Czy to wszystko może mieć związek z pracą nerki? Proszę o odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Radzę udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.