Zgrubienie na wardze po rozcięciu zębem

Czy zgrubienie na wardze po rozcieciu jej zębem zniknie ? Czy w jakiś sposób ćwiczyć te górna wargę ust ? Uraz miał miejsce 11 dni temu, dziękuje.

Witam,
Może pozostać blizna. Wszystko zależy od głębokości rany i zdolności regeneracyjnych organizmu oraz predyspozycji do bliznowacenia.Aby przyspieszyc gojenie można miejsce rozcięcia smarować żelem stomatologicznym Solcoseryl.Można zastosować masaż tej okolicy.