Zgrubienie na wardze ust po rozcięciu zębem

Drodzy Państwo, 13 dni od urazu wargi ust (bardziej sluzowka jamy ustnej) po rozcieciu jej zebem mam wyczuwalne i trochę widoczne Zgrubienie po jednej stronie blizny. Co na to moge poradzić ? Jakieś maści/ masaże ? Nie jest za wcześnie na jakiekolwiek działania ? Dziękuje

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisana zmiana powinna ustąpić samoistnie w najbliższym czasie. W przeciwnym wypadku konieczna będzie wizyta u lekarza.

Witam,
jeżeli powstała rana nie kwalifikowała się do szycia to raczej nie powinna zostawic śladu.
Może Pani to miejsce smarowac np Cepanem lub Contratubexem.