Rozcięcie wargi zębem a ryzyko blizny lub wybrzuszenia

witam, rozcięłam wargę zębem, jest duży strup i małe rozcięcie, bardziej od wewnątrz. czy zostanie blizna/wybrzuszenie ? minęło już 5 dni..... :( rana niby się goi, ale bardzo się boje.

Witam
zazwyczj na czerwieni wargowej po drobnych zranieniach blizna nie zostaje . Zapewniam Pania ze strup odpadnie sam-prosze go jednak nie zrywac. Jezeli rana nie kwalifikowa sie do zalozenia szwu nie powinna zostawic sladu.