Miękkie wybrzuszenie po rozcięciu wargi górnej zębem w wyniku wypadku

Witam. Rok i 5 miesięcy temu rozcięłam wargę górna zębem (w wyniku wypadku). Rana nie była sZyta ale dzis pozostało mi takie miękkie wybrzuszenie, ktore mi przeszkadza- chodzi o estetykę, brak wpływu na mowę lub jedzenie. Czy mozna to jakis plastycznie usunąć ? Bądź masować zeby zniknęło ? Bardzo prosze o pomoc.

Piotr Pilarski

Jest to najprawdopodobniej blizna. Niewielkie są szanse skorygowania jej po takim czasie. Sugeruję wizytę u lekarza medycyny estetycznej.

Pozdrawiam.