Co zrobić w przypadku zgrubienia na wardze?

Witam, w kwietniu miałam wypadek rowery w wyniku, którego pozostała mi na górnej wardze blizna - biała szrama oraz obok nieestetyczne zgrubienie, deformujące usta. Proszę o informację czy mogę masować zgrubienie? Jakie leczenie powinnam rozpocząć.

To pozostała blizna, najlepiej byłoby skonsultować się z dermatologiem ew. chirurgiem plastycznym, który podejmie się leczenia zabiegowego blizny. Jednocześnie przepraszamy za tak długi czas oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.