Za krótki odcinek od nosa do górnej wargi

Witam, mam taki problem, że mam za krótki odcinek od nosa do górnej wargi (czyli za krótką rynienkę nosową), przez to cały czas mam otwarte usta i widać moje górne zęby. Czy chirurg potrafiłby jakoś wydłużyć tą górną wargę i spowodować zamykanie się ust, czy po takim zabiegu zostaną blizny ?

Witam. Problem należy skonsultować z chirurgiem plastycznym - np w Polanicy. Każdy zabieg operacyjny niesie za sobą efekt uboczny czyli blizną - wszystko zależy od rozległości cięcia i czy linię cięcia można ukryć w naturalnych fałdach skóry.

Myslę , że specjalista w tej dziedzinie jest w stanie bez problemu rozwiązać problem! Proponuję w necie poszukac takiego specjaliste w swojej okolicy!!! zz

Szanowny Panie,
można wydłużyć wargę górną
Zapraszam na konsultację lub kontakt emilowy kontakt@drjaworowski.pl
dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej