Wystające wargi sromowe mniejsze

Mam bardzo wystające wargi sromowe mniejsze. Czy istnieje możliwość wykonania gdzieś bezpłatnie takiego zabiegu, a jeśli nie to jaki jest koszt takiego zabiegu i czy jest to w pełni bezpieczne?

Labioplastykę komercyjnie można wykonać w Klinice Ars Estetica we Wrocławiu. `Serdecznie zapraszam na konsultację. Jak każda operacja, jest ona związana z ryzykiem zdarzeń niepożądanych, w tym nadmiernego krwawienia lub infekcji, jednak zazwyczaj proces gojenia jest prawidłowy.

Szanowna Pani,
Spotykam wiele kobiet, które planują już zmniejszenie i korektę warg sromowych . Jedynie z pomocą chirurga plastycznego i jego specjalistycznych umiejętności, znajomości najnowszych metod operacji plastycznych można tak zredukować wielkość warg sromowych aby ponownie wyglądały jak kiedyś.
W swojej praktyce stosuję indywidualnie dobrane dla każdej pacjentki sprawdzone metody operacji aby powstały jak najmniejsze blizny zawsze starannie je ukrywam aby efekt korekty i ukształtowania warg sromowych był jak najlepszy bez szpecących blizn i zaburzeń czucia. Każdej pacjentce jestem w stanie pomóc jednak po dokładnym badaniu i wysłuchaniu oczekiwań można spróbować ocenić co należy zrobić by pomóc znów cieszyć się z udanego życia intymnego i komfortu .
Jeśli znajdzie Pani swoje powody do tej decyzji, zapraszam na konsultację, można się umówić kontakt@drjaworowski.pl
Dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej
specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej