Wargi sromowe mniejsze różnej wielkości

Witam, mam problem z wargami sromowymi mniejszymi. Mianowicie różnią się wielkością. Ta dysproporcja przeszkadza mi chociażby podczas chodzenia, nie wspomnę już o stosunku seksualnym. Czy można jakoś wyrównać tą różnicę? Czy zabieg taki jest refundowany?

Witam
Jeżeli jest to defekt tylko estetyczny, to zabieg niestety nie będzie podlegał refundacji NFZ. Tylko defekty zaburzające funkcję czy wady wrodzone, ubytki pourazowe podlegają leczeniu z NFZ.

pozdrawiam

Szanowna Pani,
Spotykam wiele młodych kobiet, które planują zmniejszenie i korektę warg sromowych z powodu różnicy ich wielkości i poczucia dyskomfortu . Jedynie z pomocą chirurga plastycznego i jego specjalistycznych umiejętności, znajomości najnowszych metod operacji plastycznych można tak zredukować wielkość warg sromowych aby ponownie wyglądały jak kiedyś.
W swojej praktyce stosuję indywidualnie dobrane dla każdej pacjentki sprawdzone metody operacji aby wyrównać tę różnice przy jak najmniejszych bliznach zawsze starannie je ukrywam aby efekt korekty i ukształtowania warg sromowych był jak najlepszy bez szpecących blizn i zaburzeń czucia. Każdej pacjentce jestem w stanie pomóc jednak po dokładnym badaniu i wysłuchaniu oczekiwań można spróbować ocenić co należy zrobić by pomóc znów cieszyć się z udanego życia intymnego i dyskretnego komfortu.
Jeśli znajdzie Pani swoje powody do tej decyzji, zapraszam na konsultację, można się umówić kontakt@drjaworowski.pl
Dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej
specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej