Czy w przypadku labioplastyki można uszkodzić gruczoły przedsionkowe większe?

Czy w przypadku labioplastyki, można uszkodzić gruczoły przedsionkowe większe? Przygotowuję się do zabiegu w tym roku, zawsze jestem ponadprzeciętnie wilgotna i nie chciałabym tego zmieniać, bo to mój atut. Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuje za pomoc :)

Szanowna Pani,
Powikłania zawsze mogą wystąpić. Jedynie z pomocą chirurga plastycznego i jego specjalistycznych umiejętności, znajomości najnowszych metod operacji plastycznych można tego unikąć.
W swojej praktyce stosuję indywidualnie dobrane dla każdej pacjentki sprawdzone metody operacji aby efekt korekty i ukształtowania warg sromowych był jak najlepszy bez szpecących blizn i zaburzeń czucia. Każdej pacjentce jestem w stanie pomóc jednak po dokładnym badaniu i wysłuchaniu oczekiwań można spróbować ocenić co należy zrobić by pomóc znów cieszyć się z udanego życia intymnego i dyskretnego komfortu.
Jeśli znajdzie Pani swoje powody do tej decyzji, zapraszam na konsultację, można się umówić kontakt@drjaworowski.pl
Dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej
specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej