Twarda kulka po rozcięciu wargi

Witam. Nie za bardzo wiem do kogo się z tym zwrócić. Jakiś czas temu (około miesiąca) miałem rozciętą wargę. Rana się zagoiła, jednak w wardze pozostała taka twarda kulka, nie boli, ale przeszkadza. Czy powinienem to usunąć chirurgicznie? Jeśli tak to do jakiego lekarza się zgłosić?

Witam. To wcześnie od urazu i najpewniej jest to blizna, którą należy rozmasowywać by się zmniejszyła. Warto pokazać się teraz by po jakimś czasie łatwiej było porównać i ocenić efekty masowania.

Lek. Zbigniew Ĺťurawski

do stomatologa zajmującego się mikrochirurgią
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk