Zapytaj lekarza

7 4 2 , 5 9 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Obrzęk miejsc intymnych po seksie u 23-latki

Obrzęk miejsc intymnych u kobiety . Dziwne odczucie po odbyciu stosunku płciowego. Jestem mało doświadczona jeśli chodzi o seks, mam 23 lata, pierwszy raz miałam w wieku 21 . Po tym jak mój obecny partner jest we mnie odczuwam nie ból a coś innego co nie wiem jak dokładnie określić, takie nabrzmienie..i ten stan utrzymuje się jeszcze po , może tak dzień, dwa, tak że czuje takie lekkie nabrzmienie. Zastanawiam się czy to dlatego,że musze sie przyzwyczaić czy cos jest nie tak ze mną?
KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu

Niefarmakologiczne metody leczenia menopauzy

Menopauza to jeden z najtrudniejszych okresów w życiu kobiety. Jakie są sposoby leczenia przykrych dolegliwości towarzyszących menopauzie? Dowiesz się tego z naszego filmu.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
opisane dolegliwości mogą być spowodowane infekcją układu rozrodczego. W przypadku stosowania prezerwatywy jako zabezpieczenia może występować uczulenie na lateks. Nie można wykluczyć innego podłoża występujących dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy