Obrzęk okolicy paznokcia a odpowiednie działania

Witam. Kilka dni temu zaczął mnie pobolewać duży palec u stopy. Spoglądając na niego okazało się że przy paznokciu pojawił się obrzęki i zaczerwienie bez ropy. Do dziś obrzęk ten się utrzymuje. Moge się swobodnie poruszać, beż żadnych problemów. Pobolewa tylko gdy dotknę paznokcia. Co mam robić? Bardzo prosze o pomoc. Podaję link do zdjęcia tego palca : http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/99a05a0fd95e2a18.html Pozdrawiam serdecznie A

Zdjęcie jest niewyraźne, lecz obraz ten połączony z objawami sugeruje zanokcicę. Radzę udać się do chirurga, który zastosuje odpowiednie leczenie.