Obrzęk po atroskopowym usunięciu łąkotki

Witam! Od ok. półtora roku po artroskopowym usunięciu łąkotki nie zniknął obrzęk, który zaczyna się od ok. połowy kolana i zajmuje całe podudzie (noga wygląda jak "kołek"), czym to jest spowodowane i co z tym robić? Od niedawna (przy dużej ilości chodzenia) pojawił się ból w śródstopiu od zewnętrznej strony i stopa troszkę przekrzywia się do środka. Obie rzeczy dotyczą prawej nogi, czy są powiązane? Co się dzieje? Kolano funkcjonuje normalnie, bez bólu, bez ocieplonych tkanek. StosowaćĆwiczenia?

Witam,
powinna Pani skonsultować się z prowadzącym Panią ortopedą - taki obrzęk nie powinien utrzymywać się tak długo po zabiegu.
Możliwe są inne, nie ortopedyczne przyczyny obrzęku - trzeba to zróżnicować.

pozdrawiam