Co oznacza zgrubienie w dole podkolanowym?

Witam. 2 miesiące temu wyczułam zgrubienie w dole podkolanowym. Nie ma ono małej średnicy, zajmuje ono połowę tylniej zewnętrznej części kolana. Guzek jest dosyc twardy. Za tydzień na szczęście idę do ortopedy. Kolano boli przy schodzeniu ze schodów, czasami też odczuwam mocny kłujący ból podczas chodzenia, kolano przeskakuje przy ruchu oraz mam trudności z całkowitym zgięciem stawu, nie tylko z powodu oporu jaki stawia obrzęk ale także przez ostry ból podczas próby zgięcia. Proszę o pomoc.

Lek. Katarzyna Szymczak

Może to być torbiel Bekera która przez ucisk powoduje dolegliwości.
Pozdrawiam