Obrzęk ślinianki przyusznej a kuracja antybiotykowa

Od około półtora roku pojawia się u mnie obrzęk ślinianki przyusznej.Wcześniej zdarzało się to raz na kwartał a ostatnio nawet co trzy dni.Przez noc przeważnie schodzi.USG nie wykazało kamieni ani guza.Kuracja antybiotykowa po wizycie u laryngologa również nic nie dała.Pomocy!Co robić?

Małe kamienie ślinowe nie uwidocznią się w marnych aparatach USG. Teraz antybiotyki przepisuje się nawet na zaparcia! A antybiotyk może zabić. Żuj gumę, masuj śliniankę może ten kamyczek wyleci sam lub zrób u laryngologa sondowanie przewodu Stenona. Uff.