Obrzęk wewnętrznego kącika oka po treningu lub przebywaniu na słońcu w gorące dni

Obrzęk wew. kącika oka po treningu lub przebywaniu na słońcu w gorące dni. Pojawia się w ciągu kilku minut. Objawy występują wybiórczo, ale pojawiają się coraz częściej i obejmują większą powierzchnię, tj. p. i l. oko, obrzęk nachodzi na górną i dolną powiekę. Mimo zimnych okładów itp. zazwyczaj schodzi dopiero po 2-3 dniach. Kilku okulistów,alergolog i chirurg naczyniowy nic nie stwierdzili.W dzieciństwie 3 operacje na zeza p. i l.oko. Nie mam pojęcia co jest przyczyną. B.proszę o radę.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udac się ponownie do lekarza okulisty, sadze ze po badaniu bedzie mozna cos wiecej powiedzięć.