Obrzęki limfatyczne na udach
Mialam usg i cos tam bylo jakas cysta..mialam miec tomografie z kontrastem ale mam uczulenie na jod wiec dostalam skierowanie na rezonans 04.lipiec 2014 do tego czasu zwariuje. Do tego mam obrzeki limfatyczne na udach.Co do badan krwi to tylko raz mi je robili po skonczonym leczeniu w Gliwicach,od tego czasu nic.Mysle ze to nie sa przezuty bo bym chudla a nie tyla. Czy lekarz pierwszego kontaktu moze dac skierowanie na te badania krwi? I jaki specjalista zajmuje sie watroba.Naprawde mam dosc

KOBIETA, 40 LAT ponad rok temu
Dr n. med. Wojciech Kawiorski
Szanowna Pani - rozumiem, że cysta dotyczy wątroby - są to bardzo częste przypadki - nie są złośliwe. Proszę się uspokoić. Wątrobą zajmuje się gastroenterolog, lub chirurg gastroenterolog.
Pozdrawiam, zapraszam do mojego gabinetu - wówczas wyjaśnimy wszystko. Dr n. med. Wojciech Kawiorski