Refluks i brak apetytu

witam mam refluks i od tygodnia nie mam apetytu i mam bole po lewej stronie pod rzebrami ...i zawirowania w głowie nie wiem czy isc do lekarza rodzinnego czy odrazu prywatnie do gastrologa

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,

proszę zacząć od wizyty w gabinecie gastroenterologa, lekarz POZ też może Panu wystawić skierowanie do specjalisty.

Pozdrawiam serdecznie

 Ewa KozĹowska

Szanowna Pani - proponowałbym wizytę u gastrologa lub chirurga gastrologicznego. I tak, lekarz POZ zleci Pani badanie u tych lekarzy.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości proszę o kontakt internetowy: ZnanayLekarz.pl – Tam znajdzie Pani / Pan wszystkie informacje kontaktowe. Pozdrawiam, Dr n. med. Wojciech Kawiorski, Specjalista Chirurg Ogólny, Chirurg Gastroenterologiczny, Chirurg Onkologiczny, Proktolog.