Zapytaj lekarza

7 3 6 , 5 2 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Obrzęki w okolicy kostki od roku

Witam. Jestem sprzedawcą. Mam problem z prawą nogą. Puchnie mi ona w okolicy kostki i ok. 10cm nad nią od około roku.Lekarz stwierdził zakrzepowe zapalenie żył i przypisał zastrzyki (łącznie 60) o nazwie CLEXANE 100mg-NIEPOMOGŁY. Zrobiono mi USG żył, ale nie stwierdzono żadnych zakrzepów.Badanie odnośnie tarczycy nic nie wykazało. Wyniki są dobre (glukoza, potas, cholesterol, TSH, itp.).Pragnę wspomnieć, żę owa noga w ogóle mnie NIE BOLI, ale nie mogę dobrać obuwia, itp. Proszę doradźcie coś...
KOBIETA, 45 LAT ponad rok temu

Badanie cholesterolu

Badanie cholesterolu pozwala ustalić stopień ryzyka chorób układu sercowo ? naczyniowego. Dr Piotr Gryglas, kardiolog, informuje, jakie działania należy podjąć, aby podczas poddawania się temu badaniu, uzyskany wynik był rzeczywisty.

Przyczyn obrzęków jest wiele. Zwykle powód obrzęków można znaleźć dzięki badaniu usg. Bywają też obrzęki trudne do wyjaśnienia, np. po lekach przeciwbólowych. Diagnostykę należy prowadzić dalej.

Specjalista chorób wewnętrznych i diabetolog. Pracuje w Centrum Badań Klinicznych PI-House w Gdańsku i Spółdzielni Lekarskiej w Gdyni.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy