Obrzezanie całkowite stylem hight and tight

Mam 23 lata. Rok temu poddałem sie operacji obrzezania całkowitego, stylem hight and tight. Po zabiegu podczas stosunku nie czułem przyjmności. Po około 4 miesiącach zakładałem codziennie opatrunek na żołądź, dzięki czemu odczuwam trochę większą przyjemność. Gdy go zdejmuje odczuwam dyskomfort podczas obcierania o bieliznę oraz znowu podczas stosunku czuję mniej. Czy są jakieś maści, albo specjalne materiały, czy inne sposoby które mogą przywrócić albo zwiększyć mi czucie?

Sposób ten najczęściej wykonywany przy obrzezaniu pozostawia największą powierzchnię bardzo wrażliwej skóry napletka. Jeżeli przed zabiegiem Pana stosunki nie były zbyt długie a reakcja organizmu szybka, po zabiegu odczuwa Pan jeszcze więcej. Można zastanowić się nad maścią znieczulającą przed stosunkiem (sporo dostępnych). Czas przyniesie ulgę.