Obrzmiałe piersi i szanse na ciążę

Robilam test ciazowy 31 dnia cyklu rano. Wynik negatywny. Ostatnia miesiaczka 16 luty. Cykle 28-31 dni. Seks 24.02, 26.02, 01.03. 16 snia cyklu odczuwalam klucie jak na owulacje.28 dnia cyklu czulam bol jak na okres ale slabszy i bardziej rozchodzacy sie w strone pachwin. Piersi mam obrzmiale i ciezsze jak na okres juz niedlugo po owulacji. Bralam dopochwowo pimafucin w tym cyklu bo mialam infekcje. Jest jeszcze szansa na ciaze?

Proszę spokojnie poczekać do pojawienia się lub nie krwawienia - cykle mogą trwać do 31 dni jak Pani napisała; przy nieregularnych cyklach trudno przewidzieć.
Wskazane byłoby oznaczenia betaHCG z krwi