Jak często trzeba się kochać, aby były realne szanse na ciążę?

Czy przy cyklu 28-29 dni seks byl wtedy 9, 11, 14 dnia cyklu jest szansa na ciaze? Czy to nie zbyt rzadko? 16 dnia poczulam okropne klucie w jajniku lewym i ogolnie w podbrzuszu. Po kilku minutach to minelo. I mam sucho tzn. malo sluzu. Od 20 dnia cyklu przez 2-3 dni czulam swedzenie, pieczenie pochwy, ale pozniej minelo. Czy to zwiazek z infekcja czy z ciaza? Jak czesto trzeba sie kochac aby byly realne szanse na poczecie?

Renata GrzechociĹska

Stosunki powinny odbywać się 3-4 razy w tygodniu. Zbyt częste stosunki mogą zmniejszać jakość nasienia. Pieczenie i świąd mogą wskazywać na infekcję.