Obserwacja śluzu a stosunek przerywany

Witam ! Mam pytanie.ostatnią miesiączkę miałam 8 go lutego.mam cykle 33 dni.wypadało mi że 1 go marca miałam mieć końcówkę dni płodnych i to się sprawdziło również z obserwacji śluzu. Kochałam się wtedy z chłopakiem ale był to stosunek przerywany.zmienialiśmy pozycje a na jego penisie był preejakulat. Ale przed samym wytryskiem wyciągnął penisa.13go marca robiłam test ale wyszedł negatywny.ale spóźnia mi się miesiączka do dziś 22,03 nie mam miesiączki od paru dni biorę luteine ale nie pomaga

Piotr Pilarski

Rozumiem, że jest Pani pod kontrolą ginekologa skoro przyjmuje luteinę. Sugeruje stosować się do zaleceń. Okres może wystąpić po odstawieniu luteiny.

Pozdrawiam.