Obszar o wysokiej intensywności sygnału w obrazach T2 FLAIR zależnych

Witam dziś mój mąż odebrał wynik badania MR mózgu i nie bardzo wiem o co chodzi, a mianowicie: W szczycie piramidy kości skroniowej lewej obszar o wysokiej intensywności sygnału w obrazach T2 FLAIR zależnych, niskiej intensywności sygnału w obrazach T1 zależnych odpowiada najpewniej obecności wysokobiałkowego płynu. prosze o pomoc.

OPIS MRI mózgu: " W szczycie piramidy kości skroniowej lewej obszar o wysokiej intensywności sygnału w obrazach T2 FLAIR zależnych, niskiej intensywności sygnału w obrazach T1 zależnych odpowiada najpewniej obecności wysokobiałkowego płynu. "
Jakie Mąż ma dolegliwości?
Może to małą torbielka ?
Proszę porozmawiać z Lekarzem, któy skierował na badanie mRI głowy
Pozdrawiam