Co oznaczają zlewające się ze sobą obszary o podwyższonej intensywności sygnału w sekwencjach T2-zależnych?

Proszę o wyjaśnienie wyników z MR mózgu i pnia mózgu. Zaniki korowo-podkorowe.W obrębie istoty białej obu półkul mózgu oraz w obrębie mostu liczne częściowo zlewające się ze sobą obszary o podwyższonej intensywności sygnału w sekwencjach T2-zależnych,część zmian obniżonej intensywności sygnału w sekwencjach T1-zależnych.Zmiany nie ulegają wzmocnieniu kontrastowemu,nie powodują restrykcji dyfuzji najpewniej zmiany naczyniopochodne nie można wykluczyć zmian demielinizacyjnych.Dziękuje za odpowiedz

Bardzo ważny jest wywiad chorobowy; charakterystyka objawów; kolejność występowania, lokalizacja, charakter, czas trwania, czynniki prowokujące, objawy towarzyszące itp itd…
Ważny jest wiek pacjenta, inne choroby, przebyte choroby, przyjmowane leki itd.

Wynik każdego badania dodatkowego interpretuje się w kontekście stanu klinicznego pacjenta.