Obszary wzmożonego gromadzenia znacznika w obrębie otrzewnej

Witam przesyłam wynik PET. Proszę o interpretację . Jestem zmartwiona- bo nie wiem „co dalej”? Kobieta 70 lat 26-04-2016 PET Z 18FDG bez kontrastu. Głowa i szyja-metabolizm glukozy ok. Klatka piersiowa-metabolizm glukozy ok. Jama brzuszna i miednica W badaniu uwidoczniły się obszary wzmożonego gromadzenia znacznika w obrębie otrzewnej (nadpęcherzowo, po stronie prawej) – o SUV Max 7,67 i dług. 13mm. WNIOSKI:Zmiana w miednicy mniejszej ma najpewniej rozrostowy charakter.

Nie wiem nic o chorobie zasadniczej, sposobie leczenia,ani jego wyników poprzedzających ww. badanie u pacjentki! - nie potrafię więc powiedzieć nic autorytatywnego poza tym , że opis wskazuje na podejrzenie obecności zmiany nowotworowej w miednicy mniejszej. zż