Jak interpretować wyniki PET mojej żony?

Witam. Dzisiaj moja żona dostała wyniki PET. Ma 33 lata i od 8 lat leczy się na nowotwór piersi, z przerzutami do płuc i głowy, jest po mastektomii, usunięciu kawałka płuca i operacji głowy. Wyniki jakie przyszły są następujące. Twarzoczaszka i szyja: Obustronny wzrost metabolizmu w części ustnej gardła o SUV do 8.4. Klatka piersiowa: Stan po usunięciu piersi prawej. W szczycie prawego płuca zmiany włókniste o SUV do 2.2. Rozlany metabolizm w mięśniu piersiowym większym prawym o SUV 2.5. Jama brzuszna i miednica: Rozlany metabolizm w żołądku o SUV do 6.6. Proszę o zinterpretowanie. Dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna ocena przez specjalistę onokologa
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.