O czym świadczy wynik badania Fusion PET?

Witam tesciu dostal badanie FUSION PET Twarzoczaszka i szyja : w prawej okolicy nadobojczykowej wezly chlonne do 14 mm o SUV 5.7. Klatka piersiowa: w prawej pasze wezly chlonne do 10 mm o SUV do 4.3. Wezly chlonne za zyla glowna gorna do przodu od rozwidlenia tchawicy , podostrowego inw srodpiersiu gornym i przednim do 22 mm o SUV do 6.5. We wnece prawego pluca wezly chlonne do 22 mm i SUV do 8.4. Zmiany wlokniste w gornym placie prawego pluca oraz u podstawy prawego pluca.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby moc się wypowiedzieć konieczne jest zapoznanie się z cała dokumentacja i historia medyczna , konieczna wizyta u onkologa