Ocena efektu zabiegu ginekomastii

Chciałbym przedstawić do oceny efekt po zabiegu ginekomastii prawego sutka. Niestety nie zrobiłem zdjęć przed, ale mogę zapewnić, że był ponad 2 razy większy od lewego. Przeglądałem wiele tematów na różnych forach i nie wiem co myśleć. Wydaje mi się, że lewy też nie wygląda za dobrze. Czy chirurg nie wyciął przypadkiem za dużo i wszystko zepsuł? Widziałem wiele przypadków i nie spotkałem się z tak dużą blizną dziurą w prawej piersi... . Zdjęcia: http://www.fotosik.pl/u/xibi91/album/1761806

Witam,

Proszę się udać do chirurga, który przeprowadzał zabieg, jeżeli mam pan pytania to najlepiej w ten sposób postąpić. Nie znam przyczyny Pana kwalifikacji do zabiegu, więc ciężko się wypowiadać jakie było wskazanie do operacji. Czy był to zabieg estetyczny czy leczniczy. Jedyne co mogę panu polecić to masowanie 3-4 x dziennie piersi po operacji, celem mniejszego bliznowacenia, oraz masowanie 3-4 x dziennie po 3-4 minuty blizny operacyjnej i jej ochronę przed promieniami UV ( unikanie opalania min 6 m-cy)