Oczekiwanie na okres po seksie przerywanym i obawy przed kolejną ciążą

Powinnam dostac okres 6.09 a tu nadal nic. W tamtym miesiacu tez mi sie spoznial. Uprawialam seks przerywany. Boli mnie dolna część brzucha. Z pochwy wydobywa sie biala wydzielina. Czy moze to byc spowodowane stresem lub tym ze strasnie maloi rzadko jem, rowniesz strasnie boje sie nastepnej ciazy mam dopiero 19 lat a mam juz 10 miesiecznego synka i strasnie sie boje aby nie byla znów w ciazy. Pomózcie

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Wątpliwości pozwoli rozwiać wykonanie testu ciążowego po przynajmniej 14 dniach od stosunku ( jeżeli nadal nie będzie miesiączki). W przypadku ujemnego wyniku i nadal utrzymujących się dolegliwości powyżej opisanych należy zgłosić się do ginekologa. Pozdrawiam