Stosunek przerywany bez zabezpieczenia a możliwość zapłodnienia

Witam, uprawialam seks bez zabezpieczenia, przerywany 7 dni temu. W nastepnym dniu pojawily sie lejace biale uplawy,ktore zaczely miec nieprzyjemny zapach i towarzyszy im bolace podbrzusze. Od czasu do czasu pojawiaja sie z krwia. Dodam ze 6 miesiecy temu mialam zapalenie grzybicze, ktore zostalo wyleczone i pojawialo sie juz wczesniej. Co moze mi dolegac? I czy moge byc w ciazy. Prosze o pomoc.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, objawy wskazują na zapalenie narządów płciowych. Konieczna jest wizyta u ginekologa, który wskaże dalsze postępowanie. Pozdrawiam