O czym świadczą upławy i krostki na pochwie?

Witam, od pewnego czasu miewam biale, serowate uplawy z pochwy (wydaje mi sie ze to infekcja grzybicza), nie bylam z tym u ginekologa. wydaje mi sie ze mam jakies zapalenie migdalkow - jutro ide do lekarza. W tym samym czasie na wargach sromowych i lechtaczce pojawily sie guzki ktore najpierw swedzialy a teraz zaczely bolec i piec. Wygladaja troche jak kratery ksiezyca, nie ma ropy. Smaruje kremem gineintima. Czy to moze byc grzybica czy moze cos zwiazanego z obnizona odpornoscia przez migdalki?

Lek. Tomasz Budlewski

opis wskazuje na infekcje grzybicza pochwy, proszę zglosic sie dolekarza ginekologa po badaniu bedzie mozna zastosowac odpowiednie leczenie.